עמוד ראשי  |  כתבה הבאה  |  כתבה קודמת  |  ארכיון  |  כותרות בלבד

 

דנה אינטרנשיונל, רן דנקר, עילי בוטנר, עידן יניב, שלום אסייג וחובבי ציון

  נוצץי-י נכתב בתאריך ‏יום שישי ‏28 ‏דצמבר ‏2007 20:03


דנה אינטרנשיונל, רן דנקר, עילי בוטנר, עידן יניב, שלום אסייג וחובבי ציון, חגגו לצד סלבריטאים ואחמי'ם רבים, את קבלת טקס פרסי הטלוויזיה לדור ה- 3 של פלאפון.

בטכס נוצץ ורב משתתפים, שנערך בסוף השבוע, חגגה צמרת הבידור בארץ, את טקס קבלת פרסי הטלוויזיה של הדור ה- 3 בפלאפון.

הזוכים, שנבחרו עפ'י מספר הורדת התכנים הגדול ביותר הם: שרית חדד –זמרת השנה באלבום פלטינה כפול, עידן יניב – זמר השנה באלבום פלטינה כפול, רן דנקר ועילי בוטנר – הרכב השנה - אלבום פלטינה על אלבומם המשותף 'שווים', שלישיית מה קשור – תוכנית הבידור של השנה על הסידרה ה'ישראלים', דנה אינטרנשיונל – שזכתה בקליפ השנה על הסרט ההודי ואלבום פלטינה על אלבומה 'הכל זה לטובה', שלום אסייג - מופע הסטנד אפ של השנה, 'חובבי ציון' - דור דקל ונוי אלוש זכו בסינגל פלטינה על שירם 'רוצה בנות', מודי בר און וישראל מלר – תוכנית הספורט של השנה - 'אולפן ליגת האלופות'.

גיל שרון מנכ'ל פלאפון, ברך את ה זוכים והאורחים ואת הפרסים העניקו, גיא באומן, סמנכ'ל חטיבת התוכן והמוצרים של פלאפון וניר שטרן – משנה למנכ'ל פלאפון.

שרית חדד - שהמריאה אותו בוקר למיאמי לסדרת הופעות, אמרה: ' אני נרגשת ושמחה על הבחירה ומודה לקהל המעריצים הנאמן, שהולך עימי לאורך כל הדרך'. שלישיית מה קשור - שנבצר מהם להגיע בשל צילומים לתוכנית, מסרו את תודתם והערכתם לקהל הבוחרים, על הבחירה ה'נבונה והנכונה'.

בלטו בנוכחותם: דנה אינטרנשיונל - שעשתה 'כניסה', עם חליפת ויניל שחורה והדוקה להפליא, בסגנון 'אשת החתול', עילי בוטנר - שהגיע עם חברתו, מרוב התרגשות יצא ושכח את תקליט הפלטינה, לימור דגני - המתפקדת על תקן בריטני ספירס הישראלית, הגיעה עם בתה בת ה- 4 חודשים, שגילתה ערנות מפתיעה לכל אורך האירוע והעבירה את זמנה, בזרועות הסלבריטאים הרבים.

עוד הגיעו: אישתאר, חיים צינוביץ, גיל קופטש, יובל כספין, דפנה ארמוני בהרכב משפחתי מלא, אלון אבוטבול, עדי ברקן, רווית אסף, מורן אייזנשטיין, חן שילוני ואלון ליטבק, ניקול הלפרין, ננסי וצ'רסלה ברנדס, מושיק עפיה, גלית לוי, רווית ירקוני, דנה וקסלר, רז מאירמן, אורית פוקס, קובי שטיינברג, ניר פרידמן ועוד.


 
 

דנה אינטרנשיונל ועידן יניב

דנה אינטרנשיונל ועידן יניב

חובבי ציון

חובבי ציון

רן דנקר, גיל שרון ועילי בוטנר

רן דנקר, גיל שרון ועילי בוטנר