עמוד ראשי  |  כתבה הבאה  |  כתבה קודמת  |  ארכיון  |  כותרות בלבד

 

עדי הימלבלוי, שרון מרקוביץ, הילה ערן ושירה וילנסקי

  נוצץי-י נכתב בתאריך ‏יום שלישי ‏29 ‏אפריל ‏2008 01:27


עדי הימלבלוי חגגה עם כל הצעירים באילת במסיבות 'פלפל 2008' והגיעה עם החבר, אורן מאור, איתו לעברה לגור ממש לאחרונה. עוד נכחו באירוע: מנחי התוכנית 'רעש' בערוץ 24: הילה ערן, יאיר שכטר, שרון מרקוביץ' וגל לב השחקנית שירה וילנסקי ומגישת הטלוויזיה בקי גריפין,

עדי הימלבלוי ואורן מאור [במקור מהרצליה, הבעלים של הבארים התל אביביים 'גימנסיה', 'רוזה פארקס' ו'קפה לנדוור'] הגיעו למלון 'גולדן טוליפ' באילת במסגרת תפקידה של עדי כפרזנטורית מותג בגדי הים 'פלפל' שערך מסיבות מטורפות בחוף 'פאפאיה' בעיר עם כל כל הדי ג'ייז השווים בארץ. לאחר שהתמקמו בסוויטה הנשיאותית שפונתה עבורם באדיבות דוד פתאל, מנכ'ל הרשת, ירד הזוג המאוהב לחוף בו התרחשו המסיבות. עדי סיפרה באילת כי רק לפני ימים מספר עברה סופית מבית אמה בחולון לדירתם המשותפת שלה ושל אורן בת'א.


עדי הימבלוי ובן זוגה


יאיר שכטר במסיבות פלפל


עדי הימלבלוי והחבר מאושרים

צוות המנחים הצעירים של התוכנית 'רעש' בערוץ 24 נכח גם הוא במסיבות והגיע לשדר משם שתי תוכניות . המנחות המהממות הילה ערן ושרון מרקוביץ' [פליטת 'הדוגמניות 2'], לבושות בגדי ים 'פלפל', הסתובבו כל היום בשמש והתחרו מי מביניהן תחזור למרכז שזופה יותר: המנצחת היתה שרון. את הבנות ליווה יאיר שכטר [האח הצעיר של עופר] שהעדיף להתרחק מהשמש, לשחק סנוקר תחת הסככה בחוף ולשתות אלכוהול לרוב.

בקי גריפין, שהתרחקה לאחרונה מאור הזרקורים הגיעה היישר לאילת והתראיינה לאולפן השטח של 'רעש' שם סיפרה על נסיונה בערוץ מוזיקה אחר, גלובלי יותר, MTV. בקי הרזונת גרמה לכל הבנות לקנא כאשר אכלה בתיאבון מצלחת בשרים על האש עם צ'יפס ואף קינחה באבטיח.

השחקנית שירה וילנסקי, חברתה הטובה של הימלבלוי מימי 'השמינייה' [סדרת הטלוויזיה] הפגינה ביקיני מינימלי אדום וגזרה חטובה מחודשת והכריזה כי היא, לאילת, הגיעה אך ורק בגלל השיזוף וכי היא מתכוונת להשחים עצמה בחריצות עד החזרה הביתה.

ודווקא עדי הימלבלוי שרגילה לעטות על עצמה בגדי ים עוד מצילומי קטלוג פלפל בחורף כשהגיעה למסיבות, התעטפה בגלביה הלבנה שלה וסירבה לחשוף את גופה החטוב והשזוף למצלמות הפלאשים גם כשביקשו ממנה הצלמים
 
 

שירה וילנסקי

שירה וילנסקי

הילה ערן משתזפת

הילה ערן משתזפת

שרון מרקוביץ

שרון מרקוביץ